Health Republic LifeBooster 250 ml

A unique formula for strengthening immunity and overall health combines the effect of 100% natural extracts of the strongest natural antioxidants such as: Noni Juice, Aloe vera and Black Goji Berry.
Kód produktuLB-020
EAN kód8594195050022
Produkt v tuto chvíli není možné zakoupit

Do našeho výjimečně silného a velmi účinného extraktu Kombuchy jsme přidali 3 další superpotraviny s vědecky ověřenými léčivými účinky – ALOE VERA, NONI a BLACK GOJI BERRY, abychom nabídli úplné maximum pro silné zdraví, imunitu a životní vitalitu. Vznikl tak tento super životabudič - LIFEBOOSTER.

Proč je L I F E B O OS T E R jedinečný?

Protože spojuje extrakty přírody v koncentrované formě, která nemá na českém, ani evropském trhu obdoby. Technologie výroby byla vyvíjena a vylepšována přes 8 let. Přesto, že dochází k fermentaci, není LifeBooster perlivý a nezatěžuje tedy trávicí trakt, nezpůsobuje nadýmání a neevokuje ani říhání.

Jeho užíváním dosáhnete povzbuzení pro celý tělní systém a zlepšení celkové imunity. LifeBooster má i výrazný účinek u posilování srdečního svalu, kardiovaskulárního systému, zažívacího traktu a vylučovacího traktu. Jeho antioxidační účinek podporuje i čištění jater a krve. Zároveň napomáhá správné funkci mozku a přispívá tak i k psychické pohodě.

LifeBooster je 100% přírodní, bez konzervačních látek, pesticidů, přísad a látek zlepšujících chuť.

Vhodný pro vegetariány i vegany, osoby s laktózovou intolerancí i celiaky.  

Přípravek není určen pro děti do 12 let (jen po konzultaci s odborníkem), těhotným ani kojícím ženám.

Získejte imunitu a energii jako základ šťastného a naplněného života!

 

Složení

 

  • Kombucha extrakt

Kombucha je symbiózou kultur kvasnic, laktobacilů, kvasinek a bakterií - označovaná zkratkou SCOBY (symbiotic colony of bacteria and yeast), jejíž soudržnost je zajišťována celulózou tvořenou octovými bakteriemi. Kombucha roste v oslazeném čaji, kde je podporována kofeinem, theobrominem a theofylinem. Speciální technologií vyrobený extrakt z Kombuchy pomáhá vylučovat těžké kovy, harmonizuje střevní mikroflóru a je zdrojem cenných probiotik. Podporuje funkci jater, žlučníku a některé studie ukazují, že může až 70 % toxických látek pro játra a ledviny neutralizovat! Kombucha pomáhá při hubnutí, má antimikrobiální účinky a pozitivní vliv na hladinu krevního cukru. Laboratorní testy u extraktu prokázaly dokonce podpůrný efekt při prevenci rakoviny, kdy se zpomalovalo její šíření organismem. 

Kombucha obsahuje: B1, B2, B3, B5, B6, hořčík, vápník, draslík i nezbytné stopové prvky měď, nikl, mangan, železo, zinek, kobalt, kyselinu L-mléčnou, C vitamin, kyseliny glukonovou a glukuronovou. 

7 ml (1 čajová lžička) našeho extraktu má stejnou sílu jako 4,5 litru kvalitního čaje z kombuchy. 

Kyselina glukuronová pomáhá zpomalovat proces stárnutí, regulovat cholesterol a triglyceridy a čistit celé tělo od škodlivých toxinů. Kyselina L-mléčná má silný protinádorový účinek, zatímco vitamín B6 je nezbytný pro práci mozku a centrálního nervového systému a C vitamin zlepšuje imunitní systém. Kyselina octová zabíjí parazitické bakterie.

  • Aloe vera (99,5 % extrakt šťávy)

Aloe vera (Barbadensis miller) je rostlina, která je dlouho známá jako elixír dlouhověkosti. Vzhledem ke své nutriční hodnotě a výjimečným léčivým vlastnostem se nazývá „královna léčivých rostlin".

Vědci zjistili, že extrakt z aloe vera (Barbadensis Miller) šťávy, která je i součástí LifeBoosteru, obsahuje více než 240 živin a léčivých složek, včetně vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E, cholinu a kyseliny listové. Z minerálů je bohatá na více než 20 prvků: hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, draslík, železo atd. 

Aloe vera extrakt má díky svému složení protizánětlivé, detoxikační, regenerační, anestetické a imunizující účinky.

  • Noni (99,5 % extrakt)

Ovoce Noni (Morinda citrifolia), stejně jako jeho listy a kořeny, jsou bohatým zdrojem léčivých vlastností, a proto je místní obyvatelé Havajských ostrovů, kde se vyskytuje nejčastěji, stále používají jako léčivé tonikum pro celý organismus. 

Má účinek na ředění krve, napomáhá k regeneraci výstelky cév a ničí tak parazitické organismy již v krvi. Přibližně 40 000 nemocí pochází z poruch oběhového systému. Tento dar přírody se stará o údržbu, regeneraci a podporu organismu, a je tak nedílnou součástí péče o zdraví. 

Vědecký výzkum ukazuje, že šťáva z Noni obsahuje 10 esenciálních vitamínů – C, A, E, niacin (B3) atd., 7 minerálů - draslík, vápník, sodík, železo, mangan, hořčík atd.; 18 cenných aminokyselin, ovocné kyseliny, polysacharidy, nutriční enzymy, proxeronin – z něhož si lidské tělo vyrábí alkaloid xeronin, který má obrovský potenciál v léčbě psychických obtíží, závislostí, zvedání výkonu, či mentální a fyzické stability.

  • Black Goji Berry

Black Goji Berry (Lycium ruthenicum) – kustovnice rutécká (černá). Tento druh kustovnice obsahuje doslova gigantické množství antioxidantů a přírodních barviv, bio flavonoidů a dalších, tělu prospěšných látek, jako jsou vitaminy, minerály či 18 aminokyselin ve velmi vysoké koncentraci. Black Goji obsahuje i velké množství OPC (Oligomeric Proanthocyanidins), které pomáhají eliminovat toxiny v těle.

Goji je v asijské medicíně využíváno již tisíce let. Black Goji je mimořádně účinná při prevenci stárnutí, rakoviny, cukrovky, vysokém cholesterolu, je silným antioxidantem, vynikajícím v procesu detoxikace, posiluje imunitní systém a zvyšuje funkci jater. Černá kustovnice stimuluje produkci T buněk, které ničí maligní buňky. Vitamín C je 20krát účinnější, zatímco vitamín E je 50krát účinnější v Black Goji Berry než v klasické kustovnici čínské.

Kromě 18 aminokyselin obsahuje 100 g černé Goji: 8,7 g proteinu, 4,3 mg vitamínu C, 3 g vitamín E, 146 mg vápníku, 1,5 mg Zinku, 7 g polysacharidů, 3860 mg OPC (oligomeric proanthocyanidin complex) - sloučeniny mající protizánětlivé, antibakteriální, antivirotické a protirakovinné vlastnosti. Dále obsahují mnoho dalších vitamínů a minerálů.

 

Dávkování

 

Standardní dávkování:  

Užívejte nejlépe 20 min před jídlem jednu čajovou lžičku 2x až 3x denně, v případě reakcí se žaludečními šťávami užívejte po jídle. Pro zvýšení vstřebávání poválejte v ústech cca 30 vteřin a následně polkněte.

Pro nejlepší efekt, nepijte žádnou tekutinu 30 minut před konzumací a poté za dalších 30 minut po požití vypijte 2 sklenice vody.

Přípravek není určen pro děti do 12 let (jen po konzultaci s odborníkem), těhotné a kojící ženy. Přípravek se může přímo konzumovat, nebo ředit vodou a přírodními šťávami. Jestliže požijeme více přípravku, může dojít k čistícímu efektu. Snížíme dávkování a kontaktujeme se s odborníkem.

Dávkování pro diabetiky:

Fáze 1: 7 ml LifeBoosteru se smíchá se 2 dl studené vody a vypije se během dne. Opakovat první 3 dny.

Fáze 2: v den 4, 5 a 6, smíchejte 14 ml LifeBoosteru s 2 dl studené vody a to 2x denně. Tato směs je pitná po celý den. Celkové množství musí být 28 ml LifeBoosteru ve 4 dl vody. Jednu sklenici před obědem, druhou odpoledne nebo večer.

Fáze 3: v den 7, 8 a 9 smíchejte 21 ml LifeBoosteru s 2 dl studené vody, třikrát denně. Celkové množství, které se má použít, je 63 ml v 6 dl vody za den. Tyto 3 sklenice pijete průběžně po celý den.

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

 

Envelope icon
Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…