Health Republic Aloe elixír Bilberry s kombuchou 500 ml

Aloe Elixír Bilberry s Kombuchou - strengthening immunity, improving eyesight, general detoxification and regeneration
Kód produktuAE-B21
EAN kód85941950500916
Produkt v tuto chvíli není možné zakoupit

Aloe Elixir is a 100% natural product without preservatives, pesticides, additives and flavor enhancers. Suitable for vegetarians and vegans, people with lactose intolerance and coeliacs. The elixir can be used even by diabetics, according to the package leaflet.

QUANTITY: 500 ml

EFFECTS: All Aloe Elixirs are a storehouse of natural antioxidants that help protect the human body from harmful oxidative stress and free radicals. They also contribute to inflammation, tumors, immune disorders, male infertility and promote viral infections. Oxidative stress also causes premature aging of the body. Antioxidants help fight these free radicals. Antioxidants include vitamins A, B6, C, E, zinc, selenium, coenzyme Q10, pycnogenol, alpha-lipoic acid, eugenol, bioflavonoids, phenols and carotenoids (beta-carotene, lutein, etc.) and others.

Thanks to its composition, Aloe Vera extract has anti-inflammatory, detoxifying, regenerating, anesthetic and immunizing effects.

Složení a vlastnosti

 

Aloe Elixír je kombinovaný přípravek 100 % přírodních substancí (extraktů), jehož hlavní složkou je: 

  • výtažek z Aloe Vera (Barbadensis miller –  extrakt ze šťávy 99,5% čistoty)
  • extrakt z Kombuchy (99,5 %) 
  • borůvky (Vaccinium myrtillus) - ručně sbírané v čistých makedonských lesích

 

POPIS A VLASTNOSTI EXTRAKTU Z KOMBUCHY

Kombucha, které na východě po staletí říkají DLOUHOVĚKOST, dodává tělu duševní i tělesnou vitalitu.

Kombucha je symbiózou kultur kvasnic, laktobacilů, kvasinek a bakterií - označovaná zkratkou SCOBY (symbiotic colony of bacteria and yeast), jejíž soudržnost je zajišťována celulózou tvořenou octovými bakteriemi. Kombucha roste v oslazeném čaji, kde je podporována kofeinem, theobrominem a theofylinem. Speciální technologií vyrobený extrakt z Kombuchy pomáhá vylučovat těžké kovy, harmonizuje střevní mikroflóru a je zdrojem cenných probiotik. Podporuje funkci jater, žlučníku a některé studie ukazují, že může až 70 % toxických látek pro játra a ledviny neutralizovat! Kombucha pomáhá při hubnutí, má antimikrobiální účinky a pozitivní vliv na hladinu krevního cukru. Laboratorní testy u extraktu prokázaly dokonce podpůrný efekt při prevenci rakoviny, kdy se zpomalovalo její šíření organismem.

Kombucha obsahuje: B1, B2, hořčík, vápník, draslík i nezbytné stopové prvky měď, nikl, mangan, železo, zinek, kobalt, kyselinu L-mléčnou, B3, B5, B6, C vitamin, kyseliny glukonovou a glukuronovou. 7 ml našeho extraktu má stejnou sílu jako 4,5 litru kvalitního čaje z kombuchy.

Kyselina glukuronová pomáhá zpomalovat proces stárnutí, regulovat cholesterol a triglyceridy a čistit celé tělo od škodlivých toxinů. Kyselina L-mléčná má silný protinádorový účinek, zatímco vitamín B6 je nezbytný pro práci mozku a centrálního nervového systému a C vitamin zlepšuje imunitní systém. Kyselina octová zabíjí parazitické bakterie.

 

POPIS A VLASTNOSTI BRUSNICE BORŮVKY:

Borůvky, které jsou použité pro výrobu Aloe Elixíru Bilberry, jsou ručně sbírané v čistých makedonských lesích a dále jsou pečlivě tříděny a zpracovávány ekologicky a technologicky přirozeným způsobem tak, aby byl zachován maximální obsah živin.

Plody borůvek obsahují antioxidanty jako jsou vitamín C, vitamíny skupiny B, vitamín K, provitamín A, karotenoidy, flavonoidy, třísloviny, dále hořčík, draslík, mangan, železo, měď, zinek, chrom a další.

Borůvky chrání před stařeckou demencí, prodlužují život, brání poškození DNA a nadměrnému množením buněk. Jsou jedním z největších přírodních antioxidantů - chrání tedy před volnými radikály, což jsou nestabilní molekuly poškozující buňky. Snižují množství lipoproteinů v krvi, a tím chrání kardiovaskulární systém. Borůvky napomáhají ke snížení krevního tlaku, tím chrání před infarktem myokardu a mozkovými příhodami. Zlepšují činnost mozku, především jeho kognitivní funkce, které zahrnují kromě paměti i koncentraci, pozornost, řečové funkce, rychlost myšlení, schopnost pochopení informací a učení se. Působí přímo na neurony, u nichž zlepšuje jejich signalizační a komunikační schopnosti.

 

Dosage

Take 20 min before meals 1-2 tablespoons twice to 3 times a day, in case of reactions with gastric juices take after meals. To increase absorption, roll in the mouth for about 30 seconds and then swallow.

For best results, do not drink any liquid 30 minutes before consumption and then drink a glass of water 30 minutes after consumption.

The product can be directly consumed, or diluted with water and natural juices or lemon.

Dosage for diabetics:

Take 20 minutes before meals 1 tablespoon once to twice a day, in the event of reactions with stomach juices, take after meals and always take with a glass of water.

Envelope icon
Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…