O NÁS

Náš příběh se začal psát před 20 lety. Manželka jednoho ze zakladatelů projektu tehdy totálně zkolabovala následkem pracovního přetížení a častého cestování. Intenzivní stres u ní vedl k naprostému selhání organismu a lékaři jí dávali pouze 20% šanci na úplné zotavení. Zůstala na několik měsíců celkově nepohyblivá a připoutaná na lůžko. Pro celou rodinu to bylo velmi náročné období.

Proces rekonvalescence byl velice dlouhý a náročný. Její metabolismus a imunitní systém byly prakticky nefunkční. Aby jí její blízcí pomohli urychlit proces uzdravování, začali šlechtit vlastní kombuchu. A právě tehdy se zrodila touha dostat z kombuchy její přírodní sílu v koncentrované formě, a zesílit tak její účinek. Po několika měsících pokusů, omylů a zkoušek, poháněných touhou pomoci své nejbližší, se zrodil nápoj v té nejčistší podobě, který jsme nazvali Kombooster, téměř stejný, jak ho známe dnes.

Již brzy po tom, kdy začala nemocná žena Kombooster užívat, došlo v jejím uzdravování k obrovskému posunu, což bylo naprosto nečekané nejen pro rodinu, ale i lékaře a nemocniční personál. Kombooster jí pomohl pročistit krev, svaly a vazy se začaly uzdravovat rychleji. Od té doby se zdraví „prvního pacienta“ Komboosteru neustále zlepšovalo a zlepšuje se i nadále díky tomu, že žena dodržuje zdravý životní styl a stále užívá i kombuchu, která je součástí jejího denního režimu, ať už ve formě základní – čili Komboosteru nebo v jeho ještě silnějších variantách obsahujících to nejzdravější z dalších superpotravin (LifeBooster, Aloe elixíry, PowerBooster, 3x fermentovaný Kurkumin atd.).

Inspirováni touto zkušeností pokračujeme v naší misi dál. Chceme sdílet pozitivní účinky našich kombucha produktů, jejichž recepturu jsme postupně během dalších let dovyvinuli do finální podoby, s co největším počtem z vás. Rádi bychom pomohli ke zdravější cestě i dalším lidem, a to nejen v našem okolí, ale co největšímu množství lidí po celé Evropě. Všichni víme, jakým hektickým způsobem života většina z nás žije. Navíc samozřejmě nesmíme zapomínat na všudypřítomný Covid19 a rostoucí počet civilizačních chorob. V souvislosti s tímto nezdravím prostředím je nutnost zvýšené imunity lidského těla naprosto zásadní. V dnešní „chemické“ a přetechnizované době všichni potřebujeme co nejvíce přírody a účinných přírodních látek z ní, které nám pomohou žít lepší, zdravější a hodnotnější život. Pojďte si i vy vyzkoušet úžasné benefity kombucha extraktu, který nemá v této podobě v Evropě (a možná ani ve světě - ještě jsme se s tímto zpracováním nikde jinde nesetkali) obdoby.

 

Garance kvality

Naše produkty prošly certifikací i v Německu.

LOGO GLK (1)

 

Náš cíl

Vytvořit co nejširší komunitu lidí žijících zdravým a naplněným životem, jak po fyzické, tak po psychické stránce. Přáli bychom si, aby čím dál více lidí žilo v duchu zdravého životního stylu. Aby měli všichni jednoduchý přístup k podpoře vlastního zdraví, imunity, vitality a celkové životní energie pomocí našich přírodních doplňků a vynechali ze svého života chemii v podobě prášků, tabletek, éček, stabilizátorů, barviv atd.

Chovejte se k sobě a k ostatním zodpovědně, starejte se o sebe i o životní prostředí, ve kterém žijeme, mějte se rádi a žijte zdravě. Ať jsme na naší planetě spolu s nádhernou přírodou kolem nás, co nejdéle.

 

Envelope icon
Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…