KOMBUCHA PRODEJNY

HERBARIUMSTORE

* Kamenná prodejna na adrese Korunní 1053/36, 120 00 Praha 2-Vinohrady nabízející byliny, přírodní produkty, doplňky stravy, vitamíny, minerály.

* Zároveň je to specializovaná poradna pro milovníky přírodních produktů, které nabízí i naše společnost Health Republic.

* Obchod upřednostňuje osobní kontakt se zákazníky, při kterém dokážeme lépe určit příčinu zdravotních obtíží a doporučit co nejvhodnější medikaci a produkty.

 

OLIUM OLIVIUM

* Kamenná prodejna na adrese V Korytech 23, Praha 10 - Záběhlice nabízející olivové oleje, octy, nejlepší olivy z Řecka, sýry a výživové doplňky

* V obchodě si můžete vše sami ochutnat a zjistit, co Vám sedne chuťově nejlépe

* Více se dovíte na www.ochutnejterozdil.cz

 

DOBRÉ ZRNO

* Kamenná prodejna na adrese Toužimská 588/70, Praha Kbely nabízející 

* více se dozvíte na https://www.dobrezrno.cz/

 

BIOAID

* Kamenná prodejna na adrese Ondříčkova 20, Praha 3 nabízející kvalitní bio potraviny a potravinové doplňky, eko drogerii a vše, co souvisí se zdravým životním stylem.

* Majitelé vycházejí z přesvědčení, že dle posledních poznatků vědy je zdravá výživa cestou k posílení vlastní imunity a vyřešení většiny současných chronických nemocí (ADD, ADHD, alergie, astma, kožní onemocnění, střevní potíže, deprese, dyslexie, schizofrenie, autizmus), proto také nabízíme přírodní suplementy od Health Republic

* Více se dozvíte na https://www.bioaid.cz/

 

KP CLINIC

* poradenské centrum nabízející unikátní kombinaci metod celostní péče na Praze 10, v ulici U Tvrze 16/2

* razí zde heslo: „Přijďte se k nám poradit, jak si zdraví vyladit."

* pracují zde s lékařsky certifikovaným biorezonančním přístrojem, který umožňuje najít a postupně eliminovat příčiny zdravotních potíží. Bicom Optima II. generace propojuje postupy tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie.

* Více se dozvíte na https://www.kpclinic.cz/

 

OÁZA 

* Zdravá výživa na adrese Husova 132, Nepomuk

* Pan majitel rád poradí a případně doporučí zákazníkovi vhodný produkt

 

 

Envelope icon

Napište nám

Chci vědět o probíhajících akcích, slevách a novinkách. Mám zájem o slevové kódy a další výhody spojené s registrací. Chci vědět odpovědi na otázky týkající se zdraví a zdravého životního stylu. Pokud jste alespoň jednou odpověděli ANO, stačí nám napsat Váš e-mail a budete v obraze...