Health Republic PowerBooster 250 ml

PowerBooster je jedinečná směsice darů přírody nabitých antioxidanty, ve formě jejich nejsilnějšího extraktu. Tento výjimečný ŽIVOTABUDIČ je na našem trhu naprosto ojedinělý a ve srovnání s ostatními funkčními potravinami tohoto druhu nemá konkurenci.
Kód produktuPB-021
EAN kód8598594195070
Produkt v tuto chvíli není možné zakoupit

MNOŽSTVÍ: 250 ml

Co je to PowerBooster?

PowerBooster vám zvedne vše - od sebevědomí až po libido a fyzickou sílu. Doplňky stravy s kotvičníkem jsou velmi oblíbené mezi sportovci pro optimalizaci výkonu. Známý je ale spíše jako „rostlinná modrá pilulka", jelikož přispívá k udržování správné hladiny pohlavních hormonů, a tedy i k bezproblémové funkci pohlavních orgánů. 

Obsahuje extrakt z kombuchy s fermentovaným Tribulus terrestris, acai ovocem, black goji berry a tart cherry.

Dominantním prvkem je zde Tribulus Terrestris (kotvičník), což je léčivá bylina, která dělá zázraky v hormonální rovnováze u mužů i žen, zejména po 40ce a později.

Historie kotvičníku zemního sahá až do starověké Číny, kde byl hojně využíván místními léčiteli. Je to dnes již velmi opěvovaná léčivka, která se používá stovky let s velkým úspěchem a v naší koncentrované podobě není opravdu žádným čajíčkem.

Vzhledem k tomu, že má jako základnu náš extrakt z Kombuchy (jeden z nejrychlejších přírodních transportérů), vstupuje do krve 7 - 12krát rychleji a je okamžitě distribuován do všech potřebných částí těla.

Kromě toho je podporován silným potenciálem Acai, Black Goji Berry a Tart Cherry.

 

Složení

 

  • Tribulus Terrestris

Tribulus terrestris (kotvičník zemní) má následující účinky: nárůst svalové hmoty, pozitivní vliv na hypofýzu, která stimuluje zvýšenou sekreci hormonu LH (luteinizační hormon) a vede tak ke zvýšené produkci vlastního (endogenního) testosteronu ve varlatech. Nárůst svalové hmoty a podpora jejího prokrvení vede k současnému zvýšení libida u obou pohlaví. Je vhodný jako přírodní řešení mužských sexuálních problémů, včetně erektilní dysfunkce (ED), nedobrovolného uvolňování spermií bez orgasmu (spermatorea) či na zvýšenou sexuální touhu.

Zvýšené množství testosteronu ovlivňuje syntézu bílkovin a velmi efektivní nárůst svalové hmoty, nyvýšení počtu erekcí u mužů, snížená srdeční frekvence, snížení krevního tlaku, zlepšení syntézy oxidu dusnatého či diuretický efekt.

Tribulus se používá při problémech s ledvinami, včetně ledvinových kamenů, bolestivého močení, poruchy ledvin zvané Brightova choroba a jako „močopudná tableta“ (diuretikum) pro zvýšené močení. Dále na kožní poruchy, včetně ekzémů (atopická dermatitida), psoriázy a svrabů.

Odstraňuje srdeční a oběhové problémy, včetně bolesti na hrudi, vysokého krevního tlaku, vysokého cholesterolu a „unavené krve" (anémie).

Používá se při zažívacích potížích, včetně kolik, přílišné expanze střevních plynů (nadýmání), zácpy a vypuzování střevních parazitických červů.

Vhodné je použití kotvičníku při zánětech dásní a výstelky úst (stomatitida) a bolesti v krku.

  • Kombucha extrakt

Kombucha je symbiózou kultur kvasnic, laktobacilů, kvasinek a bakterií - označovaná zkratkou SCOBY (symbiotic colony of bacteria and yeast), jejíž soudržnost je zajišťována celulózou tvořenou octovými bakteriemi. Kombucha roste v oslazeném čaji, kde je podporována kofeinem, theobrominem a theofylinem. Speciální technologií vyrobený extrakt z Kombuchy pomáhá vylučovat těžké kovy, harmonizuje střevní mikroflóru a je zdrojem cenných probiotik. Podporuje funkci jater, žlučníku a některé studie ukazují, že může až 70 % toxických látek pro játra a ledviny neutralizovat! Kombucha pomáhá při hubnutí, má antimikrobiální účinky a pozitivní vliv na hladinu krevního cukru. Laboratorní testy u extraktu prokázaly dokonce podpůrný efekt při prevenci rakoviny, kdy se zpomalovalo její šíření organismem. 

Kombucha obsahuje: B1, B2, B3, B5, B6, hořčík, vápník, draslík i nezbytné stopové prvky měď, nikl, mangan, železo, zinek, kobalt, kyselinu L-mléčnou, C vitamin, kyseliny glukonovou a glukuronovou. 

7 ml (1 čajová lžička) našeho extraktu má stejnou sílu jako 4,5 litru kvalitního čaje z kombuchy. 

Kyselina glukuronová pomáhá zpomalovat proces stárnutí, regulovat cholesterol a triglyceridy a čistit celé tělo od škodlivých toxinů. Kyselina L-mléčná má silný protinádorový účinek, zatímco vitamín B6 je nezbytný pro práci mozku a centrálního nervového systému a C vitamin zlepšuje imunitní systém. Kyselina octová zabíjí parazitické bakterie.

  • Acai 

Toto bobulové ovoce purpurově černé barvy rostoucí na palmě (Euterpe oleracea – kapustoň brazilská) pocházející z tropické části Jižní Ameriky. Açai (čti asaí) je tam tradičním jídlem a bylinnou medicínou již celá staletí (je pomocníkem například při průjmu, artróze či špatné imunitě).

Ovoce acai se řadí mezi superpotraviny díky výjimečnému obsahu antioxidantů. Dle výzkumu Oxygen Radical Absorbance Capacity je to nejsilnější přírodní antioxidant z naší planety. Předpokládá se, že antioxidanty chrání tělesné buňky před škodlivými účinky chemických reakcí s kyslíkem (oxidace) a volných radikálů (vedlejší produkty trávení, ze slunečního záření nebo třeba cigaretový kouř), které mohou vést k mnoha nemocem (například rakovina).

Dále obsahuje koncentraci vitamínů B1, B2, B3, E, C a minerálů jako je fosfor, vápník, draslík. Dále vlákninu, proteiny a nenasycené mastné kyseliny omega 6 a 9, kyselinu linolovou a olejovou atd.

  • Black Goji Berry

Black Goji Berry (Lycium ruthenicum) – kustovnice ruténská (černá). Tento druh kustovnice obsahuje doslova gigantické množství antioxidantů a přírodních barviv, bio flavonoidů a dalších, tělu prospěšných látek, jako jsou vitaminy, minerály či 18 aminokyselin ve velmi vysoké koncentraci. Black Goji obsahuje i velké množství OPC (Oligomeric Proanthocyanidins), které pomáhají eliminovat toxiny v těle.

Goji je v asijské medicíně využíváno již tisíce let. Black Goji je mimořádně účinná při prevenci stárnutí, rakoviny, cukrovky, vysokém cholesterolu, je silným antioxidantem, vynikajícím v procesu detoxikace, posiluje imunitní systém a zvyšuje funkci jater. Černá kustovnice stimuluje produkci T buněk, které ničí maligní buňky. Vitamín C je 20krát účinnější, zatímco vitamín E je 50krát účinnější v Black Goji Berry než v klasické kustovnici čínské.

Kromě 18 aminokyselin obsahuje 100 g černé Goji: 8,7 g proteinu, 4,3 mg vitamínu C, 3 g vitamín E, 146 mg vápníku, 1,5 mg Zinku, 7 g polysacharidů, 3860 mg OPC (oligomeric proanthocyanidin complex) - sloučeniny mající protizánětlivé, antibakteriální, antivirotické a protirakovinné vlastnosti. Dále obsahují mnoho dalších vitamínů a minerálů.

  • Tart Cherry

Tart Cherry - odrůda Montmorency - tato odrůda višně obecné je pojmenována podle oblasti ve Francii poblíž Paříže, odkud také pochází. Strom produkuje velké, jasně červené plody, které mají výraznou sladkokyselou chuť. Největší oblibu si získaly ve Spojených státech a Kanadě.

Patří opět k největším přírodním antioxidantům. Dále obsahuje velké množství vitamínu A, vitamín C, E, kyselinu listovou, jod, vápník, zinek, železo, hořčík a vlákninu. Je zdrojem antokyanidůbetakarotenu a rostlinného antioxidantu melatoninu, regulujícího tepovou frekvenci a zdravý spánek.

Višeň pomáhá ke zdraví naší kůže, urychluje procesy hojení a pomáhají při zánětech. Snižuje příznaky menopauzy a dokonce je účinnou prevencí proti rakovině tlustého střeva. Přispívá ke snižování váhy, pomáhá při problémech s erekcí, posiluje celkovou imunitu, vylaďuje náš „vodní“ metabolismus tím, že umožňuje dokonalejší čištění střev a má močopudné účinky. Koriguje acidobazickou rovnováhu v těle. Višeň je dále pomocníkem při poruchách trávení s přímým vlivem na cukrovku. Čistí krev, játra a ledviny a má příznivý účinek na cévní systém.

Dávkování

 

Užívejte nejlépe 20 min před jídlem 3 čajové lžičky až max. 2 polévkové lžíce denně. V případě reakcí se žaludečními šťávami užívejte po jídle. Upozorňujeme, že produkt je 100% přírodní a koncentrovaný a tudíž velmi silný a účinný.

Pokud je pro vás kysele sladká výrazná chuť příliš silná, můžete ji ředit vodou. Začněte např. 3x denně s 1 čajovou lžičkou PowerBoosteru rozpuštěnou ve 25 ml vody a užívejte 3 dny. Poté přejděte na standardní doporučené dávkování.

Není vhodný pro děti, ani těhotné či kojící ženy.

Doplněk stravy bez konzervačních látek a dochucovadel.

Envelope icon
Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…