Health Republic Kurkumin Vitality 250 ml

Tekutý Kurkumin Vitality je vynikající čistě přírodní suplement prospívající celkové imunitě, normální funkci pokožky, kloubů, mozku, srdce a působící také jako přírodní antibiotikum. Dále je tento chuťově lahodný sirup doplněn o výtažky z dračího ovoce a marakuji. Poslední složkou je extrakt z kombuchy, který umocňuje vstřebávání účinných látek do těla.
Kód produktuKV-021
Produkt v tuto chvíli není možné zakoupit

Kurkumin může pomáhat  při léčbě oxidačních a zánětlivých stavů, metabolického syndromu, artritidy, úzkosti a hyperlipidémie (zvýšený obsah tukových buněk v krvi). Může také pomoci při zvládání zánětu vyvolaného cvičením a bolesti svalů, čímž zvyšuje zotavení a následný výkon u aktivních lidí.

Životní enzymy jsou nejvýhodnější a nejvstřebatelnější v tekuté formě. Navíc je náš trojnásobně fermentovaný Kurkumin neperlivý, nezatěžuje organismus a je vhodný i pro vegany, bezlepkáře i pro alergiky na laktózu.

Složení a vlastnosti

 

- trojitě fermentovaný Kurkumin (kurkuma longa extrakt)

- vysoce kvalitní extrakt z marakuji (mučenka jedlá - Passiflora)

- vysoce kvalitní extrakt z dračiho ovoce (Pitahaya)

- kombucha čaj 

Ke všem benefitům trojitě fermentovaného Kurkuminu, má Vitality navíc přínosy z těchto dvou premiových ovocí. V kombinaci s extraktem z kombuchy, má Kurkumin Vitality pozitivní vliv na obnovování buněk, vitalitu celého organismu a pomoc při potížích dutiny břišní (související s pálením žáhy, křečemi atd.).

 

 

Dávkování

 

1 čajová lžička (5 ml) denně, sportovci mohou užívat i 2x denně.

Nechat rozpustit pod jazykem. Užíváme nejlépe s jídlem nebo po něm.

Envelope icon
Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…