Health Republic Kombooster 250 ml

100% přírodní kombuchový extrakt vyrobený z bio zeleného čaje, filtrované vody, bio hnědého třtinového cukru a kombuchové kultury
Kód produktuKB-020
EAN kód8594195050015
Produkt v tuto chvíli není možné zakoupit

MNOŽSTVÍ: 250 ml

Co je Kombooster?

Koncentrovaná přírodní síla pro vaši energii, která obnoví vaši celkovou vitalitu a zdraví. Vyjímečnou účinnost koncentrátu ze speciálně vyšlechtěné Kombuchy, máte možnost teď zkusit kdykoliv budete potřebovat.

Síla Komboosteru spočívá ve schopnosti uvést do rovnováhy váš oběhový systém. Díky svému unikátnímu složení je schopen řešit důsledky a dostat se až k příčinám vzniku cévních onemocnění. Kombooster podporuje i správnou funkci srdce a jater. Působí jako velmi účinný antioxidant. Má pozitivní vliv na trávicí soustavu a je přirozenou a velmi efektivní prevencí před infarktem a mozkovou mrtvicí. Napomáhá vyplavit škodlivé látky z těla.

Koncentrát Kombooster je zcela přírodní, nemá žádné vedlejší účinky a je vhodný pro vegetariány i vegany, osoby s laktózovou či lepkovou intolerancí. Pod dohledem odborníka mohou užívat i diabetici.

 

Čím je Kombooster unikátní?

Kombooster je unikátní svou koncentrací, která je nenahraditelná v porovnání s dostupnými produkty obsahujícími kombuchu na trhu, či s kombucha čajem pocházejícím z domácí výroby.

 

Co je EXTRAKT z Kombuchy?

Kombucha, které na východě po staletí říkají DLOUHOVĚKOST, dodává tělu duševní i tělesnou vitalitu.

Kombucha není houba, jak si mnozí myslí, ale symbióza kultur kvasnic, laktobacilů, kvasinek a bakterií - označovaná zkratkou SCOBY (symbiotic colony of bacteria and yeast), jejíž soudržnost je zajišťována celulózou tvořenou octovými bakteriemi. Kombucha roste v oslazeném čaji, kde je podporována kofeinem, theobrominem a theofylinem. Speciální technologií vyrobený extrakt z Kombuchy pomáhá vylučovat těžké kovy, harmonizuje střevní mikroflóru a je zdrojem cenných probiotik. Podporuje funkci jater, žlučníku a některé studie ukazují, že může až 70 % toxických látek pro játra a ledviny neutralizovat! Kombucha pomáhá při hubnutí, má antimikrobiální účinky a pozitivní vliv na hladinu krevního cukru. Laboratorní testy u extraktu prokázaly dokonce podpůrný efekt při prevenci rakoviny, kdy se zpomalovalo její šíření organismem.

Kyselina glukuronová pomáhá zpomalovat proces stárnutí, regulovat cholesterol a triglyceridy a čistit celé tělo od škodlivých toxinů. Kyselina L-mléčná má silný protinádorový účinek, zatímco vitamín B6 je nezbytný pro práci mozku a centrálního nervového systému a vitamín C zlepšuje imunitní systém. Kyselina octová zabíjí parazitické bakterie.

Kombooster je dodáván ve skleněných zatemněných lahvích o objemu 250 ml. Doporučené dávkování je 2x až 3x denně po 5 - 7ml (1 lžička) jako prevence. Při zdravotních potížích konzultujte zvýšení dávek s odborníkem. Naše produkty jsou vhodné pro diabetiky, zde je nutno dodržovat přesné dávkování z příbalové informace a rady odborníka.

Složení

 

Kombucha obsahuje: B1, B2, B3, B5, B6; hořčík, vápník, draslík i nezbytné stopové prvky měď, nikl, mangan, železo, zinek, kobalt, kyselinu L-mléčnou, vitamin C, kyseliny glukonovou a glukuronovou. Náš 99,5 % extrakt má všechny tyto zdraví prospěšné složky v sobě "zhuštěny" na maximum.

7 ml našeho extraktu má stejnou sílu jako 4,5 litru kvalitního čaje z kombuchy.

 

Dávkování

 

Standardní dávkování: 

Užívejte nejlépe 20 min před jídlem jednu čajovou lžičku 2x až 3x denně, v případě reakcí se žaludečními šťávami užívejte po jídle. Pro zvýšení vstřebávání poválejte v ústech cca 30 vteřin a následně polkněte.

Pro nejlepší efekt, nepijte žádnou tekutinu 30 minut před konzumací a poté za dalších 30 minut po požití vypijte 2 sklenice vody.

Přípravek není určen pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Přípravek se může přímo konzumovat, nebo ředit vodou a přírodními šťávami. Jestliže požijeme více přípravku, může dojít k čistícímu efektu. Snížíme dávkování a kontaktujeme se s odborníkem.

Dávkování pro diabetiky:

Fáze 1: 7 ml LifeBoosteru se smíchá se 2 dl studené vody a vypije se během dne. Opakovat první 3 dny.

Fáze 2: v den 4, 5 a 6, smíchejte 14 ml LifeBoosteru s 2 dl studené vody a to 2x denně. Tato směs je pitná po celý den. Celkové množství musí být 28 ml LifeBoosteru ve 4 dl vody. Jednu sklenici před obědem, druhou odpoledne nebo večer.

Fáze 3: v den 7, 8 a 9 smíchejte 21 ml LifeBoosteru s 2 dl studené vody, třikrát denně. Celkové množství, které se má použít, je 63 ml v 6 dl vody za den. Tyto 3 sklenice pijete průběžně po celý den.

Není určen jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.

 

Envelope icon
Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…