Health Republic Aloe elixír Tart Cherry s kombuchou 1000 ml

Aloe Elixír Tart Cherry s Kombuchou - ohromný příliv energie, zvýšení koncentrace přes den, zlepšení spánku v noci
Kód produktuAE-TC20
EAN kód8598594195056
Produkt v tuto chvíli není možné zakoupit

Aloe Elixír je 100% přírodní výrobek bez konzervačních látek, pesticidů, přísad a látek zlepšujících chuť. Vhodný pro vegetariány i vegany, osoby s laktózovou intolerancí i celiaky. Elixír mohou užívat dokonce i diabetici, dle příbalového letáku.

MNOŽSTVÍ: 1000 ml

ÚČINKY: Všechny Aloe Elixíry jsou zásobárnou přírodních antioxidantů, které pomáhají chránit lidský organismus před škodlivým oxidačním stresem a volnými radikály. Ty spolupůsobí také na vznik zánětů, nádorů, poruchy imunity, mužskou neplodnost a podporují virové infekce. Oxidační stres rovněž způsobuje předčasné stárnutí organismu. Antioxidanty pomáhají s těmito volnými radikály bojovat. Mezi antioxidanty patří vitamíny A, B6, C, E, zinek, selen, koenzym Q10, pycnogenol, alfa-lipoová kyselina, eugenol, bioflavonoidy, fenoly a karotenoidy (beta-karoten, lutein atd.) a další.

Aloe Vera extrakt má díky svému složení protizánětlivé, detoxikační, regenerační, anestetické a imunizující účinky.

Složení a vlastnosti

 

Aloe Elixír je kombinovaný přípravek 100 % přírodních substancí (extraktů), jehož hlavní složkou je: 

  • výtažek z Aloe Vera (Barbadensis miller –  extrakt ze šťávy 99,5% čistoty)
  • extrakt z Kombuchy (99,5 %) 
  • višeň obecká (Prunus cerasus) - jeden z nejlepších přírodních antioxidantů

 

POPIS A VLASTNOSTI EXTRAKTU Z KOMBUCHY

Kombucha, které na východě po staletí říkají DLOUHOVĚKOST, dodává tělu duševní i tělesnou vitalitu.

Kombucha není houba, jak si mnozí myslí, ale symbióza kultur kvasnic, laktobacilů, kvasinek a bakterií - označovaná zkratkou SCOBY (symbiotic colony of bacteria and yeast), jejíž soudržnost je zajišťována celulózou tvořenou octovými bakteriemi. Kombucha roste v oslazeném čaji, kde je podporována kofeinem, theobrominem a theofylinem. Speciální technologií vyrobený extrakt z Kombuchy pomáhá vylučovat těžké kovy, harmonizuje střevní mikroflóru a je zdrojem cenných probiotik. Podporuje funkci jater, žlučníku a některé studie ukazují, že může až 70 % toxických látek pro játra a ledviny neutralizovat! Kombucha pomáhá při hubnutí, má antimikrobiální účinky a pozitivní vliv na hladinu krevního cukru. Laboratorní testy u extraktu prokázaly dokonce podpůrný efekt při prevenci rakoviny, kdy se zpomalovalo její šíření organismem.

Kombucha obsahuje: B1, B2, hořčík, vápník, draslík i nezbytné stopové prvky měď, nikl, mangan, železo, zinek, kobalt, kyselinu L-mléčnou, B3, B5, B6, C vitamin, kyseliny glukonovou a glukuronovou. 7 ml našeho extraktu má stejnou sílu jako 4,5 litru kvalitního čaje z kombuchy.

Kyselina glukuronová pomáhá zpomalovat proces stárnutí, regulovat cholesterol a triglyceridy a čistit celé tělo od škodlivých toxinů. Kyselina L-mléčná má silný protinádorový účinek, zatímco vitamín B6 je nezbytný pro práci mozku a centrálního nervového systému a C vitamin zlepšuje imunitní systém. Kyselina octová zabíjí parazitické bakterie.

 

POPIS A VLASTNOSTI VIŠNĚ OBECNÉ (Prunus cerasus, odrůda Montmorency – Tart Cherry)

Tart Cherry - odrůda Montmorency - je pojmenována podle oblasti ve Francii poblíž Paříže, odkud také pochází. Strom produkuje velké, jasně červené plody, které mají výraznou sladkokyselou chuť. Největší oblibu si získaly ve Spojených státech a Kanadě.

Patří opět k největším přírodním antioxidantům. Dále obsahuje velké množství vitamínu A, vitamín C, E, kyselinu listovou, jod, vápník, zinek, železo, hořčík a vlákninu. Je zdrojem antokyanidů, betakarotenu a rostlinného antioxidantu melatoninu, regulujícího tepovou frekvenci a zdravý spánek.

Višeň pomáhá ke zdraví naší kůže, urychluje procesy hojení a pomáhají při zánětech. Snižuje příznaky menopauzy a dokonce je účinnou prevencí proti rakovině tlustého střeva. Přispívá ke snižování váhy, pomáhá při problémech s erekcí, posiluje celkovou imunitu, vylaďuje náš „vodní“ metabolismus tím, že umožňuje dokonalejší čištění střev a má močopudné účinky. Koriguje acidobazickou rovnováhu v těle. Višeň je dále pomocníkem při poruchách trávení s přímým vlivem na cukrovku. Čistí krev, játra a ledviny a má příznivý účinek na cévní systém.

 

Dávkování

 

Užívejte 20 min před jídlem 1-2 polévkové lžíce 2x až 3x denně, v případě reakcí se žaludečními šťávami užívejte po jídle. Pro zvýšení vstřebávání poválejte v ústech cca 30 vteřin a následně polkněte.

Pro nejlepší efekt, nepijte žádnou tekutinu 30 minut před konzumací a poté za dalších 30 minut po požití vypijte sklenici vody.

Přípravek se může přímo konzumovat, nebo ředit vodou a přírodními šťávami nebo s citrónem. 

Dávkování pro diabetiky:

Užívejte 20 min před jídlem 1 polévkovou lžíce 1x až 2x denně, v případě reakcí se žaludečními šťávami užívejte po jídle a zapíjejte vždy sklenicí vody.

Recenze
Envelope icon
Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…