Health Republic Aloe elixír Acai Berry s kombuchou 1000 ml

Aloe Elixír Acai Berry s Kombuchou - váš průvodce detoxikací, celkovým zdravím a zlepšenou imunitou
Kód produktuAE-AC20
EAN kód8598594195049
Produkt v tuto chvíli není možné zakoupit

Aloe Elixír je 100% přírodní výrobek bez konzervačních látek, pesticidů, přísad a látek zlepšujících chuť. Vhodný pro vegetariány i vegany, osoby s laktózovou intolerancí i celiaky. Elixír mohou užívat dokonce i diabetici, dle příbalového letáku.

MNOŽSTVÍ: 1000 ml

ÚČINKY: Všechny Aloe Elixíry jsou zásobárnou přírodních antioxidantů, které pomáhají chránit lidský organismus před škodlivým oxidačním stresem a volnými radikály. Ty spolupůsobí také na vznik zánětů, nádorů, poruchy imunity, mužskou neplodnost a podporují virové infekce. Oxidační stres rovněž způsobuje předčasné stárnutí organismu. Antioxidanty pomáhají s těmito volnými radikály bojovat. Mezi antioxidanty patří vitamíny A, B6, C, E, zinek, selen, koenzym Q10, pycnogenol, alfa-lipoová kyselina, eugenol, bioflavonoidy, fenoly a karotenoidy (beta-karoten, lutein atd.) a další.

Aloe Vera extrakt má díky svému složení protizánětlivé, detoxikační, regenerační, anestetické a imunizující účinky.

Složení

 

Aloe Elixír je kombinovaný přípravek 100 % přírodních substancí (extraktů), jehož hlavní složkou je: 

  • výtažek z Aloe Vera (Barbadensis miller –  extrakt ze šťávy 99,5% čistoty)
  • extrakt z Kombuchy (99,5 %) 
  • Acai - zřejmě nejzdravější bobulové ovoce (z palmy Euterpe oleracea).

 

POPIS A VLASTNOSTI EXTRAKTU Z KOMBUCHY

Kombucha, které na východě po staletí říkají DLOUHOVĚKOST, dodává tělu duševní i tělesnou vitalitu.

Kombucha není houba, jak si mnozí myslí, ale symbióza kultur kvasnic, laktobacilů, kvasinek a bakterií - označovaná zkratkou SCOBY (symbiotic colony of bacteria and yeast), jejíž soudržnost je zajišťována celulózou tvořenou octovými bakteriemi. Kombucha roste v oslazeném čaji, kde je podporována kofeinem, theobrominem a theofylinem. Speciální technologií vyrobený extrakt z Kombuchy pomáhá vylučovat těžké kovy, harmonizuje střevní mikroflóru a je zdrojem cenných probiotik. Podporuje funkci jater, žlučníku a některé studie ukazují, že může až 70 % toxických látek pro játra a ledviny neutralizovat! Kombucha pomáhá při hubnutí, má antimikrobiální účinky a pozitivní vliv na hladinu krevního cukru. Laboratorní testy u extraktu prokázaly dokonce podpůrný efekt při prevenci rakoviny, kdy se zpomalovalo její šíření organismem.

Kombucha obsahuje: B1, B2, hořčík, vápník, draslík i nezbytné stopové prvky měď, nikl, mangan, železo, zinek, kobalt, kyselinu L-mléčnou, B3, B5, B6, C vitamin, kyseliny glukonovou a glukuronovou. 7 ml našeho extraktu má stejnou sílu jako 4,5 litru kvalitního čaje z kombuchy.

Kyselina glukuronová pomáhá zpomalovat proces stárnutí, regulovat cholesterol a triglyceridy a čistit celé tělo od škodlivých toxinů. Kyselina L-mléčná má silný protinádorový účinek, zatímco vitamín B6 je nezbytný pro práci mozku a centrálního nervového systému a C vitamin zlepšuje imunitní systém. Kyselina octová zabíjí parazitické bakterie.

 

POPIS A VLASTNOSTI ACAI

 

Plody Acai (čti asaí) pochází z palmového, stálezeleného stromu (Euterpe oleracea), divoce rostoucího v Jižní Americe. Acai je tam tradičním jídlem a bylinnou medicínou již celá staletí (je pomocníkem například při průjmu, artróze či špatné imunitě).

Ovoce acai se řadí mezi superpotraviny díky výjimečnému obsahu antioxidantů. Předpokládá se, že antioxidanty chrání tělesné buňky před škodlivými účinky chemických reakcí s kyslíkem (oxidace) a volných radikálů (vedlejší produkty trávení, ze slunečního záření nebo třeba cigaretový kouř), které mohou vést k mnoha nemocem.

Plody Açai jsou bohaté na esenciální nenasycené mastné kyseliny, zejména kyselinu olejovou (omega 9), kyselinu linolovou (omega 6) a kyselinu palmitovou. Obsahují přes 49 % lipidů, 13,8 % bílkovin a přes 27 % vlákniny. Lidské tělo využívá esenciální mastné kyseliny pro správnou funkci mozku a očí, funkční pohlavní aktivitu a ke vstřebávání ve vodě nerozpustných vitamínů A, E, D a K. Dále obsahuje také velké množství vitamínů B1, C, vápníku a železa.

Cena výrobků z acai bývá vysoká. Je to způsobeno tím, že 95 % bobulí tvoří nejedlé semeno a pouze 5 % tenká slupka a dužina, které se k výrobě nápojů a potravin využívají.

Užívá se při osteoartróze, vysokém cholesterolu, erektilní dysfunkci, redukci váhy. Zároveň pomáhá proti obezitě, při detoxikaci a podpoře celkového zlepšení imunity.

 

Dávkování

 

Užívejte 20 min před jídlem 1-2 polévkové lžíce 2x až 3x denně, v případě reakcí se žaludečními šťávami užívejte po jídle. Pro zvýšení vstřebávání poválejte v ústech cca 30 vteřin a následně polkněte.

Pro nejlepší efekt, nepijte žádnou tekutinu 30 minut před konzumací a poté za dalších 30 minut po požití vypijte sklenici vody.

Přípravek se může přímo konzumovat, nebo ředit vodou a přírodními šťávami nebo s citrónem. 

Dávkování pro diabetiky:

Užívejte 20 min před jídlem 1 polévkovou lžíce 1x až 2x denně, v případě reakcí se žaludečními šťávami užívejte po jídle a zapíjejte vždy sklenicí vody.

 

Recenze
Envelope icon
Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…