Elixíry

V SOUČASNÉ DOBĚ JSOU VŠECHNY PRODUKTY NEDOSTUPNÉ, ČEKÁME NA NASKLADNĚNÍ!

Aloe Elixír je exkluzivní kombinovaný přípravek 100 % přírodních substancí (extraktů), jehož hlavní složkou je výtažek z Aloe Vera (Barbadensis miller – extrakt ze šťávy 99,5% čistoty), extrakt z Kombuchy v kombinaci s různými druhy zdravého ovoce:

  • Aloe Elixír Acai Berry s ovocem Acai (Euterpe oleracea)
  • Aloe Elixír Bilberry s borůvkami (Vaccinium myrtillus)
  • Aloe Elixír Tart Cherry s višní obecnou (Prunus cerasus)

Unikátní vlastnosti aloe elixírů aneb čím se lišíme:

1) spojení tří silných extraktů – Kombucha, Aloe vera a výběrové super ovoce – tato synergie je světovou premiérou, kde použitý extrakt z Kombuchy mnohonásobně zesiluje léčivé účinky a vstřebatelnost ostatních složek

2) použitý mimořádně kvalitní extrakt Aloe vera, který má nejvyšší obsah polysacharidů na našem trhu (až 45 %).

3) 0 % přidaných konzervantů = stabilizace probíhá za čistě přírodních a přirozených podmínek a přesto není nutné uchovávat elixíry v chladu.

Aloe vera extrakt má díky svému složení protizánětlivé, detoxikační, regenerační, anestetické a imunizující účinky.

Jelikož nám současná legislativa EU neumožňuje předložit detailnější popis výhod našich přírodních produktů tak jak to bylo možné dříve, doporučujeme nahlédnout do odborné literatury, či si dohledat informace na internetu o aktivních látkách obsažených v našich produktech a jejich konkrétních účincích na lidský organismus.

V SOUČASNÉ DOBĚ VYPRODÁNO.

 

    Envelope icon
    Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…