Boostery - posilovače imunity

V SOUČASNÉ DOBĚ JSOU VŠECHNY PRODUKTY NEDOSTUPNÉ, ČEKÁME NA NASKLADNĚNÍ!

 

Zcela přírodní posilovače imunity, zdraví a fyzické síly v tekuté formě koncentrátů, připravené unikátní technologií, která nemá v EU obdoby. Zapomeňte na chemické prášky, pilulky nebo rádoby "zdravé" sirupy. Potřebujete dobít energii, zlepšit fyzickou kondici a posílit obranyschopnost vašeho těla? Přírodní boostery jsou to nejlepší řešení přesně pro vás!

Vhodné i pro vegetariány a vegany či osoby s laktózovou nebo lepkovou intolerancí. 100% přírodní, bez konzervačních látek, pesticidů, přísad a látek zlepšujících chuť.

Jelikož nám současná legislativa EU neumožňuje předložit detailnější popis výhod našich přírodních produktů tak jak to bylo možné dříve, doporučujeme nahlédnout do odborné literatury, či si dohledat informace na internetu o aktivních látkách obsažených v našich produktech a jejich konkrétních účincích na lidský organismus.

    Envelope icon
    Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…