Aloe vera

V SOUČASNÉ DOBĚ JSOU VŠECHNY PRODUKTY NEDOSTUPNÉ, ČEKÁME NA NASKLADNĚNÍ!

Aloe vera je rostlina, která je dlouho známá jako elixír dlouhověkosti. Vzhledem ke své nutriční hodnotě a výjimečným léčivým vlastnostem se jí právem říká „Královna léčivých rostlin“.

Aloe má schopnost obohatit živinami každou buňku lidského těla. Když je buňka zdravá, je odolná a je schopna vykonávat všechny potřebné funkce. Díky schopnosti přežití za skromných okolností si Aloe Vera vyvinula obrovské množství látek potřebných v našich tělech, např. množství vitamínů, aminokyselin, enzymů a minerálů.  Nám tyto látky pak umí prostřednictvím našeho extraktu předat.

Vědci zjistili, že Aloe Vera obsahuje více než 240 živin a léčivých složek, včetně vitamínů A, B1, B2, B3, B6, B12, C, E a kyseliny listové. Z minerálů je bohatá na více než 20 prvků: hořčík, mangan, zinek, měď, chrom, vápník, draslík a železo.

Unikátní vlastnosti našich aloe elixírů aneb čím se lišíme:

1) spojení tří silných extraktů – Kombucha, Aloe vera a výběrové super ovoce – tato synergie je světovou premiérou, kde použitý extrakt z Kombuchy mnohonásobně zesiluje léčivé účinky a vstřebatelnost ostatních složek

2) použitý mimořádně kvalitní extrakt Aloe vera, který má nejvyšší obsah polysacharidů na našem trhu (až 45%).

3) 0 % přidaných konzervantů = stabilizace probíhá za čistě přírodních a přirozených podmínek a přesto není nutné uchovávat elixíry v chladu.

Jelikož nám současná legislativa EU neumožňuje předložit detailnější popis výhod našich přírodních produktů tak jak to bylo možné dříve, doporučujeme nahlédnout do odborné literatury, či si dohledat informace na internetu o aktivních látkách obsažených v našich produktech a jejich konkrétních účincích na lidský organismus.

V SOUČASNÉ DOBĚ VYPRODÁNO.

    Envelope icon
    Write to us I want to know about ongoing events, discounts and news. I'm interested in discount codes and other benefits associated with signing up. I want answers to questions about health and healthy lifestyle. If you have answered YES at least once, just write us your e-mail and you will be up to date…